Tel:
Çin HD Avcılık Kameralar Üretici
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD
Eşsiz Özellikler, Sürekli İyileştirme, Ortak Refah!

Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9

KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

2003 yılında kurulan Keepway Industrial (ASIA) CO., LTD , birlikte dijital video ürünleri ve tüketici elektroniği satışına odaklanan, donanım ve yazılım, endüstriyel tasarım, kalıp damgalama, SMD montajı bağımsız gelişimi koalisyonudur. İşletmelerin en tecrübeli ve teknolojik yenilikçiliği, esas olarak avcılık kameraları, kuş gözlemciliği kameraları, bahçe kameraları, spor Bluetooth kulaklığı, gece görüşü, tuzaklar ve donanım ve yazılım geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetlerinin diğer ürünlerini üstleniyoruz.

Kuruluşundan bu yana, işletme hızlı ve sağlıklı bir gelişim izindeydi ve Hong Kong ofisini pazar geliştirme ve satış işlemleri merkezi olarak ve Shen Zhen Ofisini araştırma ve geliştirme üretim merkezi olarak kurdu. 6.000 metrekareden fazla üretim tesisine ve 1.000 metrekareden fazla araştırma ve geliştirme yönetim merkezine sahibiz.

16 yıldan uzun süren gelişimden sonra, herkes iyi sonuçlar elde etti. Birliğin ve pragmatik, öncü ve yenilikçi Ar-Ge ve pazarlama ekiplerinin oluşturulması, ürünlerimizi Avrupa ve Amerika'da 20'den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Özellikle ürün yazılımı geliştirmede, kablosuz teknolojide, görüntü algoritmalarında, lens tasarımında, gece görüş teknolojisinde büyük bir atılım yaptık. Profesyonel teknik bilgi ve ileri yenilikçi fikirlerde, çeşitli üst düzey tüketici dijital ürünlerini başarıyla geliştirdik. Ve sürekli inovasyon yoluyla, şirket düzinelerce patente erişim sağladı, 2014 yılında başarılı bir şekilde ulusal bir yüksek teknoloji işletmesine hak kazandı.

İşletmeler "dürüstlük, kalite, kazan-kazan" ilkesine bağlı kalacak ve daha iyi bir gelecek yaratmak için elele katılarak dünyadaki müşterileri ile uzun vadeli iyi bir ortaklık kuracaklar.

Bizim avantajlarımız:
1, profesyonel, odaklı, daha seçici.
2, lider bir araştırma ve geliştirme ekibi, garantili kalite, iyi hizmet.
3, iç işlem reaksiyon hızı hızlı, personel uyumu güçlü.

Biz OEM / ODM uzmanlık 16 yıl var ve OEM / ODM sipariş almak, hoşgeldiniz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : KeepGuard, Acuman, CeDo

No. Çalışanları : 1~150

Yıllık satış : 30000000-60000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Type of corporation: Hong Kong-invested

Şirket tarihçesi

KEEPTIME GRUBU

1996-1999

Ajan bilgisayar CPU yongaları, üretim montaj bilgisayar ürünleri, ağ mühendisliği taahhüt eder.

1999-2003

Agent HP ve EPSON yazıcı, Tayvan ve ABD DSP yongalarının ürün, aracı ve satış malzemelerini tedarik etmektedir. Ve ilgili ürünlerin araştırma ve geliştirilmesi.

2003-2007

Ar-Ge ve üretim: ODM / OEM CCD, CMOS dijital kamera, dijital dürbün,

Kendi markalarını kurun "CeDO"

2007-2010

Ar-Ge ve üretim: Av kamera, spor kamera, gece görüş, Bluetooth talkback kulaklıklar.

Kendi markalarını kurun "KEEPGUARD"

2011- Gelecekte

Ar-Ge ve üretim: Avcı kamera, gece görüşü, Balık tutma bulucu, Moto bluetooth talkback kulaklıklar ve diğerleri dış mekan ürünleri.

KEEPTIME Rüyalar:
Dünyanın en büyük açık hava elektronik ürün tedarikçileri olarak!

Destekçilerden biri olduğunuzu umuyoruz.

Firma Servisi

"Benzersiz Karakteristikler, Sürekli İyileştirme, Ortak Refah" ilkesi doğrultusunda gelişmiş dijital görüntü işleme, veri iletişim ve moda tüketici elektroniği ile ilgili gelişmiş teknolojileri geliştirmeyi ve ürün teknolojisinin geliştirilmesine odaklı profesyonel bir üretim ve pazarlama ekibi kurmayı hedefliyoruz. Küresel pazarlarda ürün dağıtımı için güçlü bir garanti.

Biz içtenlikle daha fazla değer yaratmak ve ortaklarıyla birlikte müşterilerine kaliteli ürünler ve memnun hizmet sunmayı umuyoruz.

Hedefimiz:

Bilimsel yollarla daha fazla ve daha kaliteli ürünler üretin ve sıkı bir çalışma tutumunu sürdürün. Geçtiğimiz yıllarda, insanlar tarafından yönlendirilen yönetim modu ve "İyi İnanç, Yüksek Kalite" ilkesi nedeniyle müşterilerimiz tarafından güvenilir duruma getirilmiştir. Sıkı yönetim ile Endüstri arasında ilk sırayı almamızı sağlamak için, müşterilerimize ve ortaklarla iyi bir ortaklık kurmak, iyi ürünler sunmak, ileri teknoloji desteği ve diğer hizmetleri sunmak için kendimizi taahhüt ediyoruz.

Biz yapabiliriz:

1, HD / 3G / 4G / MMS Avcılık kamera aygıt donanım ve yazılım geliştirme ve özelleştirme.
2, HD / 3G / 4G / MMS Avcılık kameraları, gece görüşü, kalıp, müşteri marka renk kutusu ve öğretim tasarımı yapma gibi ürün tasarımı gibi balık bulma aracı.
3, "KEEPGUARD" avcılık ürünleri, dünyanın bölgesel güç ajan davet ediyoruz.
4, dünyaca ünlü açık marka işbirliği etrafında bulundu.

"KEEPGUARD", Global ticari marka patentine sahiptir.

Saygılarımla, bizimle işbirliği umuyoruz!

Şirket takım

Amacımız ve ilkemiz, bölümümüzün işbirliğine dayanan kaliteli izlemenin sıkı geçidi, yüksek kaliteli satış sonrası hizmetimiz var. Firmamız Ar-Ge, pazarlama departmanı, Kalite Kontrol Departmanı, ürün departmanı, PMC, finans departmanı, Ambar Bölümü, satınalma departmanı, Personel Departmanı bulunmaktadır. Kampanyamızda, ondan fazla mühendis içeren yüzlerce personel var. Ar-Ge ekibimiz, birçok gelişmiş kameranın doğduğu büyülü bir yer. Artık SIM kartını 3G'ye yükseltmek için onlara en iyi şekilde çalışıyorlar.

Dahası, şirket yılda bir kez sonbahar gezi bedelini ödeyecek. Her personel sadece eğlenmek için yaklaşık bir hafta rahatlayabilir. Ve her yılın sonunda, bir yıllık bir çalışmanın ardından personelimizi ödüllendirecek bir partiye vereceğiz.

FAQ

KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD
16F, B Binası, Weidonglong Plaza,No.194,Meilong Avenue, Longhua District, Guangdong, Çin
Tel:852--27689896
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite HD Avcılık Kameralar Tedarikçi. © 2015 - 2020 hdhuntingcameras.com. All Rights Reserved.