Tel:
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

Eşsiz Özellikler, Sürekli İyileştirme, Ortak Refah!

Ana sayfa ÜrünlerHD Av Kameraları

Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası

Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası

  • Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası
  • Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası
  • Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası
Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ÇİN ŞENZHEN
Marka adı: Keepguard
Sertifika: FCC/CE/RoHs/WEEE
Model numarası: KG691
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 ADET
Fiyat: $US80--100PC
Ambalaj bilgileri: Hediye kutusu
Yetenek temini: 50000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: pvc renk: kamu spotu
ARALIK: 20-25M AĞIRLIK: 250G
Vurgulamak:

Dijital İz Kamerası

,

Oyun İz Kameraları

Genel açıklama

KG691 ÖZELLİKLERİ

 

Maksimum görüntü boyutu 12 MP
Lens F=7.45;FOV=55°Otomatik IR-Kes-Kaldır(gece)
IR-Flaş Aralığı 60'-75'(20m-25m)
Ekran 1.5 inç BW Ekran; 36LED
Hafıza kartı SD veya SDHC Kart, Maksimum kapasite 32GB
Dahili bellek 0
Görüntü boyutu 12MP (3000×4000);8M (3264×2448);3M (2048X1536);
Video boyutu 1280×720;640x360;
PIR Hassasiyeti 4 hassasiyet seviyeli PIR: Yüksek/ Normal/ Düşük/Otomatik
Operasyon Gündüz gece
Tepki Süresi 0,7 sn
Tetikleme Aralığı 1sn-60dk programlanabilir
Deklanşör hızı 1/10-1/2000sn.
Çekim Sayıları 1-3 programlanabilir
Video Uzunluğu 5-60sn.programlanabilir
Güç kaynağı 8×AA önerilir
Bekleme akımı <0.09mA
Güç tüketimi <180mA(IR-LED Yandığında +800mA)
Zamanlanmış Tarama programlanabilir
Sıcaklık Göstergesi programlanabilir
Parola programlanabilir
Ay Gösterimi programlanabilir
Ses videosu programlanabilir
Arayüz USB; SD kart sahibi
Güvenlik Kayış; 1/4-20 eki
Çalışma sıcaklığı -20-60℃(Depolama sıcaklığı:-30-70℃)
Çalışma Nemi %5-90%
Güvenlik Kimlik Doğrulaması FCC/CE/RoHs/WEEE

Glow IR LED'leri Yok Kızılötesi HD Avcılık Kameraları Suya Dayanıklı Geyik İzi Kamerası 0

Uygulamalar
KeepGuard Cam, avcılık veya keşif oyunu için bir iz kamerası olarak kullanılabilir.Ayrıca gözetim amaçlı kullanım için de uygundur. PARÇALAR VE KONTROLLER KeepGuard Cam, harici cihazlar için aşağıdaki bağlantıları sağlar: USB bağlantı noktası, SD kart yuvası, TV Çıkışı ve harici DC güç girişi(Şek. 1).
Ana çalışma modlarını seçmek için üç yollu bir güç anahtarı kullanılır: KAPALI, KURULUM ve AÇIK (Şekil 2).
Altı tuşlu bir kontrol tuşu arayüzü, öncelikli olarak KURULUM modunda operasyonel fonksiyonları ve parametreleri seçmek için kullanılır.Şekil 2'de gösterildiği gibi bu tuşlar: YUKARI, AŞAĞI, SOL, SAĞ, OK ve MENÜ'dür.Tuşlardan dördü ana işlevlerine ek olarak ikinci bir işlevi de gerçekleştirebilir (AYAR modunda kısayol işlemleri): AŞAĞI tuşu Video modunu (film kamerası simgesi) ayarlamak için kullanılabilir ve YUKARI tuşu kamerayı Fotoğraf moduna ayarlayabilir. modu (hala kamera simgesi).SAĞ tuşu aynı zamanda kameranın manuel deklanşör ("SHOT") düğmesi olarak da işlev görür ve OK tuşu kamerayı geri ödeme ("REPLAY") moduna geçirir.
Bu ikincil işlevler, gösterildiği gibi tuşun üzerindeki simgeler veya metinle belirtilir.

 

KeepGuard Cam'ın sağ tarafındaki iki mandalı açtıktan sonra, KeepGuard Cam'ın sekiz pil yuvası olduğunu göreceksiniz.Pil bölmesinin tepesinden başlayarak 1, 2, 3 ve 4 numaralı yuvalar bir grup oluştururken, 5, 6, 7 ve 8 numaralı yuvalar diğer grubu oluşturur ve her biri paralel olarak 6 volt sağlar.Maksimum pil ömrü için tam bir sekiz pil seti takmalısınız.KeepGuard Cam ayrıca yuva 1'den başlayarak yalnızca üst gruba takılan (sağa bakın) yalnızca dört pille çalıştırılabilir. Pil ömrü 4 pille daha kısa olacaktır, ancak kamera normal şekilde çalışacaktır.İster 4 ister 8 kullanın, her pili doğru kutuplara (negatif veya "düz" uç her pil yuvasının uzun yayına karşı) yerleştirdiğinizden emin olun.Keepguard, sekiz adet yeni lityum AA (Energizer? marka) veya alkalin AA pil kullanılmasını önerir.NiMh Şarj Edilebilir piller de kullanılabilir, ancak azaltılmış pil ömrü nedeniyle daha kısa ömürlü olabilir.
zaman içinde ve düşük sıcaklıkta verimlilik.6V çıkışlı veya uygun AC adaptörlü bir kurşun-asit harici pil hücresi kullanmak da mümkündür; daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın.Harici Güç Kaynağı Kullanma (isteğe bağlı, kullanıcı tarafından sağlanır) İsteğe bağlı olarak, KeepGuard Cam'ın altındaki "DC Girişi" jakına harici bir 6V DC güç kaynağı bağlayabilirsiniz.Akım çıkışı olan bir güç kaynağı kullanılması tavsiye edilir.
1000mA'dan büyük.Ancak, flaş gerektirmeyen parlak gündüz çalışması sırasında, KeepGuard Cam çok daha az akımla (>400mA) çalışabilir.Kutupların doğru olduğundan emin olarak, harici DC güç kaynağını KeepGuard Cam'ın güç giriş jakına bağlamak için lütfen uyumlu bir güç kaynağı kablosu (birlikte verilmez) kullanın.Not: Güç konektörü, pozitif "uç" (pim içi) polariteye (Radio Shack P/274-1532 veya eşdeğeri) sahip 4.0x1.7mm koaksiyel DC güç fişidir.Hem harici bir güç kaynağı bağlı hem de piller takılıysa, KeepGuard Cam, harici güç kaynağından güç alacaktır.Piller zayıfladığında, düşük pil gösterge LED'i mavi renkte yanarak pillerin değiştirilmesi gerektiğini belirtir.

SD Kartın Takılması
KeepGuard Cams, yalnızca yaklaşık 18 fotoğraf (12MP çözünürlük) tutabilen 32MB dahili belleğe sahiptir.Bu, kamerayı test etmek ve tanımak için kullanışlıdır, ancak şüphesiz
kamerayı bir günden daha uzun süre gözetimsiz bırakmak istiyorsanız, bir SD kart kullanmanız önerilir.Kamerayı çalıştırmaya başlamadan önce SD kartını (kameranın güç anahtarı KAPALI konumdayken) takın.Güç anahtarı AÇIK konumdayken SD kartı takmayın veya çıkarmayın.KeepGuard Cam, fotoğrafları (.jpg formatında) ve/veya videoları (.asf formatında) kaydetmek için standart bir SD (Secure Digital) hafıza kartı kullanır.Maksimum 32 GB kapasiteye kadar SD ve SDHC (Yüksek Kapasiteli) kartlar desteklenir.Kameranın ön kapağını açtıktan sonra SD kartı kart yuvasına takmadan önce, lütfen kartın yan tarafındaki yazmaya karşı koruma anahtarının "kapalı" olduğundan emin olun ("Kilit" konumunda DEĞİL).Aşağıda SD kartın nasıl takılıp çıkarılacağı anlatılmaktadır.


KEEPGUARD CAM hakkında
KeepGuard Cam bir dijital keşif kamerasıdır.Bir konumdaki oyunun herhangi bir hareketiyle tetiklenebilir, son derece hassas bir Pasif Kızılötesi (PIR) hareket sensörü tarafından algılanabilir ve ardından yüksek kaliteli fotoğraflar (12 MP'ye kadar fotoğraf) veya video klipler çekilebilir.KeepGuard Cam çok az güç tüketir (daha az
200mA'dan fazla) bekleme (gözetim) durumunda.Bu, altı aya kadar bekleme modunda çalışabileceği anlamına gelir
cihaz sekiz adet AA alkalin pil ile çalıştırıldığında ve on iki aya kadar lityum AA kullanıldığında
piller.İzlenen alanda hareket algılandığında, dijital kamera ünitesi bir kerede (tipik olarak bir saniye içinde) tetiklenecek ve daha sonra önceden programlanmış ayarlara göre otomatik olarak fotoğraf veya video çekecektir.KeepGuard Cam, karanlıkta bile net fotoğraflar veya videolar (siyah beyaz) sunmak için flaş işlevi gören dahili kızılötesi LED'lerle donatılmıştır ve yeterli gün ışığı altında renkli fotoğraflar veya videolar çekebilir.KeepGuard Cam, dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır ve suya ve kara karşı dayanıklıdır.

İletişim bilgileri
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

İlgili kişi: Angel Chi

Tel: +8613924676710

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD
16F , B Binası , Weidonglong Plaza, No.194, Meilong Caddesi, Longhua Bölgesi, Guangdong, Çin
Tel:852--27689896
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite HD Av Kameraları Tedarikçi. © 2015 - 2022 hdhuntingcameras.com. All Rights Reserved.