Mesaj gönder
Evde > KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD Şirket Profili

KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTDŞirket Profili
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTDŞirket Profili
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTDŞirket Profili
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTDŞirket Profili
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTDŞirket Profili
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTDŞirket Profili
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Afrika , Okyanusya
Main Market
Üretici , İthalatçı , İhracatçı , Şirket ticaret
Business Type
KeepGuard
Markalar
100~150
No.of Employees
30000000-60000000
Annual Sales
2003
Year Established
80% - 90%
Export p.c.
Customers Served
Hong Kong-yatırım
şirket türü
Tanıtım

Keepway Endüstriyel (ASYA) CO.,LTD2003 yılında kurulan, bağımsız donanım ve yazılım geliştirme, endüstriyel tasarım, kalıp damgalama, SMD montajı, dijital video ürünleri ve tüketici elektroniği satışına odaklanan bir koalisyondur.İşletmelerin en deneyimli ve teknolojik yenilik kabiliyetini esas olarak üstleniyoruz.av kameraları, kuş gözlem kameraları, bahçe kameraları, spor Bluetooth kulaklık, gece görüşü, tuzaklar ve donanım ve yazılım geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetin diğer ürünleri.

 

Kuruluşundan bu yana hızlı ve sağlıklı bir gelişim içinde olan işletme, Hong Kong ofisipazar geliştirme ve satış operasyonları merkezi olarak ve Shen Zhen Ofisibir araştırma ve geliştirme üretim merkezi olarak.6.000 metrekareden fazla üretim tesisimiz ve 1.000 metrekareden fazla araştırma ve geliştirme yönetim merkezimiz var.

 

16 yıldan fazla süren geliştirmeden sonra, hepsi iyi sonuçlar elde etti.Birlik ve pragmatik, öncü ve yenilikçi Ar-Ge ve pazarlama ekiplerinin oluşumu, ürünlerimizi Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 20'den fazla ülkeye ihraç ediyor.Özellikle ürün yazılımı geliştirme, kablosuz teknoloji, görüntü algoritmaları, lens tasarımı, gece görüş teknolojisinde büyük bir atılımımız var.Profesyonel teknik bilgi ve gelişmiş yenilikçi fikirlerde, çeşitli üst düzey tüketici dijital ürünlerini başarıyla geliştirdik.Ve sürekli yenilik yoluyla, şirketin düzinelerce patente erişimi, 2014 yılında başarılı bir şekilde ulusal bir yüksek teknoloji işletmesine hak kazandı.

 

İşletmeler "dürüstlük, kalite, kazan-kazan" ilkesine bağlı kalacak ve daha iyi bir gelecek yaratmak için el ele vererek dünya çapındaki müşterilerle uzun vadeli iyi ortaklıklar kuracaktır.

 

Bizim avantajlarımız:
1, profesyonel, odaklanmış, daha seçici.
2, lider bir araştırma ve geliştirme ekibi, garantili kalite, iyi hizmet.
3, iç proses reaksiyon hızı hızlıdır, personel uyumu güçlüdür.

 

16 yıllık OEM/ODM uzmanlığımız var ve OEM/ODM siparişi alıyoruz, Hoş Geldiniz!

History

TEMPO TUTMAK GRUP 

 

1996-1999

Ajan bilgisayar CPU yongaları, üretim montaj bilgisayar ürünleri, ağ mühendisliğini üstlenir.

 

1999-2003

Agent HP ve EPSON yazıcı, Tayvan ve ABD DSP çipinin ürünlerini, acentelerini ve satışını sağlar.Ve ilgili ürünlerin araştırma ve geliştirme.

 

2003-2007

Ar-Ge ve üretim: ODM/OEM CCD, CMOS dijital kamera, dijital dürbün,

Kendi markaları "CeDO"yu kurun

 

2007-2010

Ar-Ge ve üretim: Av kamerası,spor kamerası, gece görüşü, bluetooth talkback kulaklık.

Kendi markalarını kur "KEEPGUARD"

 

2011-Gelecekte 

Ar-Ge ve üretim: Av kamerası,gece görüşü, Balık bulucu, Motobluetooth talkback kulaklıklar ve diğerleri dış mekan ürünleri.

 

 

KEEPTIME Rüya:
Dünyanın en büyük dış mekan elektronik ürünleri tedarikçileri olarak!

 

Umarım destekçilerden biri olursunuz.

 

 

Service

"Benzersiz Özellikler, Sürekli İyileştirme, Ortak Refah" ruhuyla, gelişmiş dijital görüntü işleme, veri iletişimi ve modaya uygun tüketici elektroniği gibi sofistike teknolojiler geliştirmeyi ve ürün teknolojisinin geliştirilmesine odaklanan profesyonel bir üretim ve pazarlama ekibi oluşturmayı hedefliyoruz. küresel pazarlarda ürün dağıtımı için güçlü bir garanti.

 

Biz içtenlikle daha fazla değer yaratmayı ve ortaklarla birlikte müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve memnun hizmet sunmayı umuyoruz.

 

Hedefimiz:

Bilimsel yöntemlerle daha fazla ve daha iyi ürünler yapın ve sıkı bir çalışma tutumu sergileyin.Geçtiğimiz yıllarda, insan odaklı yönetim modu ve "İyi Niyet, Yüksek Kalite" ilkesi nedeniyle müşteriler tarafından güvenildik.Müşteriler ve ortaklarla iyi bir ortaklık kurmaya, iyi ürünler sunmaya, ileri teknoloji desteği ve sıkı yönetim ile Endüstriyel arasında birinci sırada olmamızı sağlayacak diğer hizmetleri sağlamaya kendimizi adadık.

 

Biz yapabiliriz:

1, HD/3G/4G/MMS Avcılık kamera aparatı donanım ve yazılım geliştirme ve özelleştirme.
2, HD/3G/4G/MMS Av kameraları, gece görüş, ürün tasarımı, kalıp yapımı, müşterinin marka renk kutusu ve talimat tasarımı gibi balık bulucu aparatları.
3, "KEEPGUARD" avcılık ürünleri, dünyanın bölgesel güç ajanını davet ediyor.
4, dünyaca ünlü açık marka işbirliği etrafında bulundu.

 

“KEEPGUARD” Global ticari marka patentine sahiptir.

 

İçtenlikle bizimle işbirliği yapmayı umuyoruz!

 

 

 

Team

KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

 

Açık bir amacımız ve prensibimiz var, kalite izlemenin sıkı kapısı, departmanımızın işbirliğine dayanan yüksek kaliteli satış sonrası hizmet.Firmamızda Ar-Ge, pazarlama departmanı, Kalite Kontrol Departmanı, ürün departmanı, PMC, finans departmanı, Depo Departmanı, satın alma departmanı, Personel Departmanı bulunmaktadır.10'dan fazla mühendisin yer aldığı kampanyamızda yüzden fazla personel bulunmaktadır.Ar-Ge ekibimiz, birçok gelişmiş kameranın doğduğu büyülü bir yerdir.Şimdi SIM kartı 3G'ye yükseltmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar.

 

Ayrıca, şirket yılda bir kez sonbahar gezisi için ödeme yapacağız.Her personel, sadece eğlence için yaklaşık bir hafta dinlenebilir.Ve her yılın sonunda, çalışanlarımızı bir yıl boyunca verdikleri sıkı çalışma için ödüllendirmek için bir parti vereceğiz.