Tel:
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

Eşsiz Özellikler, Sürekli İyileştirme, Ortak Refah!

Ana sayfa ÜrünlerAvcılık Kamera Aksesuarları

AC Adaptörlü 7.4v 2000mAh Trail Kamera Güneş Paneli USB Kablosu

AC Adaptörlü 7.4v 2000mAh Trail Kamera Güneş Paneli USB Kablosu

AC Adaptörlü 7.4v 2000mAh Trail Kamera Güneş Paneli USB Kablosu
7.4v 2000mAh Trail Camera Solar Panel USB Cable With AC Adapter
AC Adaptörlü 7.4v 2000mAh Trail Kamera Güneş Paneli USB Kablosu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Keepguard
Sertifika: FCC/CE/RoHs
Model numarası: KS01
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20 adet
Fiyat: FOB30USD
Ambalaj bilgileri: karton başına 20 adet
Teslim süresi: 7-20 gün
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Alipay
Yetenek temini: ayda 10000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Tip: Tam Siyah Güneş Paneli Ürün adı: Keepguard güneş paneli kamera aksesuarları
Renk: Siyah İşlev: gücü destekleyin, kameranın uzun süre dayanmasını sağlayın
İçin uygun: av kamerası anahtar kelimeler: AC adaptörü
paket: Beyaz kutu ADEDI: 20 adet
Vurgulamak:

2000mAh Trail Kamera Güneş Paneli

,

7.4v Trail Kamera Güneş Paneli

,

USB Kablosu Avcılık Kamera Güneş Paneli

18 Yıl Fabrika İçme Elektrikli Araba Cep Telefonu Solar Şarj Cihazı Cep Telefonu Solar Şarj Cihazı

Ürün Açıklaması

Av Kamerasının tüm yeni modelleri için Güneş Paneli satın aldığınız için teşekkür ederiz: KG695,KG770, KG790, KG795, KG892,KG895.Bu üründen tamamen memnun olduğunuzdan emin olmak için lütfen aşağıdaki notlara ve bu kılavuzdaki talimatlara bakın.
Güneş Paneliniz düzgün çalışmıyor gibi görünüyorsa veya herhangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen SSS/Sorun giderme bölümüne bakın.Sorunlar genellikle gözden kaçan basit bir şeyden kaynaklanır.
GÜNEŞ PANELİ HAKKINDA
Güneş Paneli aksesuarı (#KS21), mevcut tüm modeller için ek bir güç kaynağı olarak işlev görecek şekilde tasarlanmıştır.Güneş Paneli kameranızın yanına monte edildiğinde ve harici güç giriş jakına bağlandığında, kameranızın pillerinin değiştirilmesi gerekmeden önce çok daha uzun süre dayandığını göreceksiniz.Güneş Paneli, güneşe maruz kaldıklarında güneş pilleri tarafından sürekli olarak şarj edilen dahili bir lityum iyon güç çekirdeğine sahiptir.Bağlandıktan sonra, kamera gücünü mümkün olduğu kadar uzun süre Solar Panel'in şarjlı lityum pilinden alacak ve yalnızca Solar Panel pilinin şarj seviyesi geçici olarak çok düşük olduğunda dahili pillerine geçecektir.Sonuç olarak, kameranın pilleri önemli ölçüde uzatılmış bir ömre sahip olacaktır.
GÜNEŞ PANELİNİN USB İLE ŞARJ EDİLMESİ
Solar Panel ayrıca bir USB bağlantı noktası içerir (önceki sayfadaki “Bağlantılar” bölümüne bakın), dahili güç çekirdeğinin sahada kullanılmadan önce bir bilgisayarın USB bağlantısından veya mevcut benzer bir USB güç kaynağından “önceden şarj edilmesini” sağlar.Güneş Panelini kullanmadan önce bunu yapmak gerekli değildir, ancak güneş pillerinin yeterli bir şarj oluşturmasını beklemek yerine kameranıza hemen ek güç sağlamaya başlamasını sağlayacaktır.Bu özelliği kullanmak için, Solar Panel'den bilgisayarınıza uyumlu bir USB kablosu (dahil değildir) bağlayın.Solar Panel'in arkasındaki şarj gösterge LED'i, şarj devam ederken kırmızı renkte yanacak, ardından şarj tamamlandığında yeşile dönecektir (dahili güç çekirdeği tamamen şarj olmuştur).
MONTAJ VE KAMERA BAĞLANTISI
Güneş Paneli ile birlikte bir montaj braketi sağlanır.Braket önce kameranızın bağlı olduğu ağaca, Güneş Panelinin günün en uzun kısmı boyunca güneşe engelsiz bir şekilde maruz kalabileceği kameranın yukarısındaki bir noktaya vidalanmalıdır (mümkünse onu yerleştirmekten kaçının). Güneşin güneş pillerine ulaşmasını engelleyecek dalların altında).
Döner kafa, montaj braketinin diğer ucuna sıkıca takılıyken, döner başlığın ucundaki dişli cıvatayı Güneş Panelinin arkasındaki montaj yuvasına bağlayın.Güneş pillerinin güneşi hedef alması için döner başlıklı düğmeyi, ardından Güneş Panelini gevşetin.Güneş Panelini yerine sabitlemek için döner başlıktaki düğmeyi sıkın.
Son olarak, Solar Panel'in kamera jakını kameranızın harici güç giriş jakına bağlamak için verilen kabloyu kullanın (modelinizin kullanım kılavuzuna bakın).
SSS / SORUN GİDERME
S: Yanıp sönen kırmızı şarj gösterge ışığı ne anlama geliyor?
A: Aşırı çıkış akımı (>2A) algılandı ve şarj işlemi durduruldu.Kırmızı ışığın yanıp sönmesi durana kadar USB kablosunu çıkarın, ardından tekrar deneyin.Gösterge kırmızı renkte yanıp sönmeye devam ederse, kontrol edilene/onarılana kadar USB güç kaynağını kullanmayı bırakın veya farklı bir USB güç kaynağı deneyin.
S: Güneş Paneli gölgede çalışır mı?Geceleri ne olur?
C: Solar Panel'in güneş pili dizisi, mevcut veya yansıyan güneş ışığını toplamaya ve kullanmaya devam edecektir, ancak dahili güç çekirdeğinin tam olarak şarjlı kalmasını sağlamak için sınırsız, tam güneşe maruz kalmayı gerektirir.Kameranın gece saatlerinde Güneş Panelinden ek, "artırıcı" voltaj çekmeye devam edebilmesi için tam olarak şarj edilmiş bir güç çekirdeği gereklidir.
TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Güç Gereksinimi5 V @ min 500mA
USB Şarj Voltajı4V ~ 6V
Boşaltma Gerilimi7V ~ 8.4V
Maks.Deşarj akımı2A
Maks.Şarj Gerilimi Koruması6V
Önerilen Şarj SüresiTam şarj için 12 saat
Şarj ÖnceliğiHem USB hem de solar şarj kaynakları mevcutsa, USB şarjı solar şarjdan daha yüksek önceliğe sahip olacaktır.
Çalışma sıcaklığı-20 - 40°C (Saklama sıcaklığı: -30 - 70°C)
Çalışma Nemi%5 - %90


BİR YIL SINIRLI GARANTİ
Ürününüz, satın alma tarihinden itibaren bir yıl boyunca malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garantilidir.Bu garanti kapsamında bir kusur olması durumunda, ürünü posta ücreti önceden ödenmiş olarak iade etmeniz koşuluyla, tercih hakkı bize ait olmak üzere ürünü onaracağız veya değiştireceğiz.
FCC UYUM BEYANI:
Bu ekipman test edilmiş ve FCC Kurallarının 15. bölümü uyarınca B Sınıfı dijital cihaz sınırlarına uygun bulunmuştur.Bu sınırlar, bir konut kurulumunda zararlı enterferansa karşı makul koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Çalıştırma aşağıdaki iki koşula tabidir:
(1) Bu cihaz zararlı enterferansa neden olamaz
(2) bu cihaz, istenmeyen çalışmaya neden olabilecek parazitler de dahil olmak üzere alınan tüm parazitleri kabul etmelidir.
Bu ekipman radyo frekansı enerjisi üretir, kullanır ve yayabilir ve talimatlara uygun olarak kurulmaz ve kullanılmazsa, radyo iletişiminde zararlı parazitlere neden olabilir.Ancak, belirli bir kurulumda parazit oluşmayacağının garantisi yoktur.Bu ekipman, ekipmanı kapatıp açarak belirlenebilecek şekilde radyo veya televizyon alımında zararlı parazite neden olursa, kullanıcının aşağıdaki önlemlerden bir veya daha fazlasını alarak paraziti düzeltmeye çalışması önerilir:
• Alıcı antenin yönünü veya yerini değiştirin.
• Ekipman ve alıcı arasındaki mesafeyi artırın.
• Ekipmanı, alıcının bağlı olduğundan farklı bir devre üzerindeki bir prize bağlayın.
• Yardım için satıcıya veya deneyimli bir radyo/TV teknisyenine danışın.Cihaz, kullanıcı tarafından bakımı yapılabilecek herhangi bir parça içermemektedir.Yetkisiz onarımlar veya modifikasyonlar ekipmanda kalıcı hasara neden olabilir ve garantinizi ve bu cihazı Bölüm 15 düzenlemeleri kapsamında çalıştırma yetkinizi geçersiz kılar.
FCC Kurallarının 15. Kısmının B Alt Kısmı uyarınca bir dijital cihaz için sınırlara uymak için, sağlanan ekranlı arayüz kablosu ekipmanla birlikte kullanılmalıdır.

 
36

 

İletişim bilgileri
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Kelly

Tel: +8618926588036

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
KEEPWAY INDUSTRIAL ( ASIA ) CO.,LTD
16F , B Binası , Weidonglong Plaza, No.194, Meilong Caddesi, Longhua Bölgesi, Guangdong, Çin
Tel:852--27689896
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite HD Av Kameraları Tedarikçi. © 2015 - 2022 hdhuntingcameras.com. All Rights Reserved.